Vánoční příběh pro děti i dospělé v lese pod Tlustou horou

Zveme vás k prožití Vánočního příběhu o narození Ježíše Krista.

Vánoční příběh podle Bible je pro vás připraven už od 18. 12. 2021 v lese nad Letnou ve Zlíně. Můžete si projít 6 zastavení. První zastavení je připraveno pro vás hned dvakrát. Na hřišti Pod Rozhlednou pro Letňáky a v blízkosti Stezky zdraví pro ty, kteří půjdou od točny trolejbusů pod Sportovní halou.

Cesta je vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi i pro kočárky. Jestli si chcete cestu zpestřit, vezměte si s sebou mobilní telefon nebo tablet se čtečkou QR kódů a data. Procházka v přírodě vždycky přijde vhod. Budeme moc rádi, když nám potom dáte vědět, jestli se vám výlet líbil. 

Vánoční příběh má dlouhý i krátký okruh! 

Jestli se chcete příjemně projít, protáhnout si tělo, ducha i duši, tak se bez váhání vydejte do Areálu zdraví Tlustá hora. Je tam dlouhá i krátká trasa Vánočního příběhu a je plná dobrodružství. První dvě stanoviště jsou stejná pro dlouhou i krátkou trasu, ale pak se rozdělují, takže…třetí je jinde. Přikládám plánek. Vydejte se od dvojky dolů a pak přes most doleva. Je to krásné. Les je pocukrovaný jako vanilkový rohlíček.